وب سايت بارون دانلود در ستاد ساماندهي پايگاه هاي کل کشور ثبت مي باشد و مطابق قوانين اين مرکز عمل مي کند.
سريال قورباغه
تبليغات

دانلود فیلم کودا دوبله فارسی CODA 2021

دانلود فیلم CODA 2021

دانلود زیرنویس فارسی فیلم CODA 2021

دانلود دوبله فارسی فیلم CODA 2021 با کیفیت عالی

دانلود رایگان فیلم CODA 2021

دوبله فارسی قرار گرفت.

نام فیلم: کودا

ژانر: درام، موزیکال

امتیاز: 7.9 از 10

زبان: انگلیسی + دوبله فارسی

محصول کشور: آمریکا، فرانسه

سال انتشار: 2021

مدت زمان: 111 دقیقه

کارگردان: Sian Heder

ستارگان: Emilia Jones, Marlee Matlin, Troy Kotsur

خلاصه داستان:

این فیلم داستان یک زن جوان به نام روبی را به عنوان تنها شنونده یک خانواده ناشنوا روایت می کند که زندگی او در آن جایی دنبال می شود که به عنوان مترجم برای والدینش است و همچنین هر روز روی قایق ماهیگیری کار می کند...

دانلود فیلم کودا دوبله فارسی CODA 2021

==============================

لینک دانلود:

نسخه دوبله فارسی:

دانلود با کیفیت 1080p WEB-DL

حجم: 2.2 گیگابایت

لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 720p WEB-DL

حجم: 1100 مگابایت

لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 480p WEB-DL

حجم: - مگابایت

لینک مستقیم

------------------------------------------

نسخه زبان اصلی با زیرنویس فارسی چسپیده :

دانلود با کیفیت 1080p WEB-DL

حجم: 2.1 گیگابایت

لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 720p WEB-DL

حجم: 1000 مگابایت

لینک مستقیم

دانلود با کیفیت 480p WEB-DL

حجم: 517 مگابایت

لینک مستقیم

فیلم موزیکال درام دوبله فارسی فیلم

ديدگاه هاي ارسال شده است

 • esiii2 روز قبل
  بدون ساسنوره ؟
 • ایرج2 هفته پیش
  فیلم coda حکایت دختری‌ست که در خانواده‌ای ناشنوا متولد می‌شود. دختری که می‌شنود، حرف می‌زند و حتی در آستانه‌ی جوانی در می‌یابد که عاشق آواز و موسیقی‌ست، قدرتی ناملموس و ناشناخته برای نزدیک‌ترین آدم‌های زندگی‌اش.
  دقیقا همان‌جا که پدرش مات و مبهوت و از سر استیصال اشاره می‌کند که همین الآن برایم آواز بخوان، همان‌جا که دست می‌گذارد روی حنجره و تارهای صوتی دختر تا مگر از لرزش سینه و گلوی او صدا و آواز را حس کند و بفهمد صدا یعنی چه و موسیقی چه احساسی را در آدمی بیدار می‌کند، درد و هق‌هقی آشنا چنگ می‌اندازد به گلوی آدم. درست شبیه به احساسات گنگ و مبهمی که ما هرگز آن‌ها را تجربه نکردیم و دست گذاشتیم روی گلوی آدم‌ها و بازهم سر در نیاوردیم. که شنیدیم و خواندیم جایی از جهان و برای آدم‌هایی احساسات و امتیازاتی وجود دارند، اما نفهمیدیمشان. انگار کن با کسی که نمی‌بیند، از رنگ‌ها، با کسی که پا ندارد از خارش انگشت‌های پا، یا برای کسی که با سواد و کلمات، کاملا بیگانه است، از لذت مطالعه حرف بزنی.
  در دنیا احساساتی‌ هست که ما هرچقدر هم تلاش کنیم، از درک حقیقت آن‌ها عاجزیم، چرا که هرگز آن‌ها را تجربه نکرده‌ایم. احساساتی که با همدردی و همدلی و خیال‌پردازی هم نمی‌توان تصویر درستی از آن‌ها داشت، فقط می‌توان وانمود کرد به فهمیدنشان. مانند صدا برای کسی که نمی‌شنود، و زیبایی، برای کسی که نمی‌بیند.
  تو فکر کن برای کسی که چشم وا کرده و جهانش را در جنگ دیده، از آزادی حرف بزنی، یا با کسی که با نا امنی و ظلم خو گرفته، از امنیت!
  تو فکر کن با کسی که تنها دغدغه‌اش زنده‌ ماندن است، از لذت تعطیلات و دراز کشیدن در ساحل و آفتاب گرفتن بگویی و او مات و مبهوت به چشم‌ها و لبخندهای تو نگاه کند و سر در نیاورد از چه حرف می‌زنی!
  ما دچار عدم و فقدان قدرت درکِ گونه‌ی غریبی از احساساتیم که زیر پوست آدم‌های دیگری می‌لغزند و لمس، ترجمه‌ی خوبی برای آن‌ها نیست. که آدمی چیزی که هرگز آن‌ را نداشته و هیچ‌گاه تجربه‌اش نکرده را نمی‌فهمد.
  گاهی باید حنجره‌ی آدم‌هایی که از احساسات بیگانه و ناشناخته حرف می‌زنند را لمس کنی تا تارهای احساس، زیر پوستشان بلغزد، به چشم‌هاشان نگاه کنی، حس کنی که می‌فهمی از چه حرف می‌زنند. آن‌وقت از شدت اشتیاق، اشک بریزی و به روی خودت هم نیاوری که نمی‌فهمی!
  که احساسات، چیزی فراتر از لرزش و ارتعاشاتِ گنگِ زیرِ پوست آدم‌هاست